Kryzys trwa...

W 5 kolejce o mistrzostwo klasy "A" grupy IV wałbrzyskiej WLKS Wambierzyce przegrywa kolejne spotkanie u siebie, tym razem z przyjezdnym beniaminkiem A klasy - ATS Wojbórz 1:4 (1:1). Spotkanie jakie rozegrała nasza drużyna pozostawia wiele do życzenia, pomimo iż pierwsza połowa meczu która skończyła się wynikiem 1:1 była bardzo wyrównana przy nie zbyt dostatecznej pogodzie do gry. Lecz druga połowa skończyła się tragicznie, podopieczni Tomasza Herby wyszli z głowami w chmurach dostając 3 bramki w ciągu 8 minut przegrywając mecz 1:4. Bramkę dla naszego zespołu strzelił Paweł Fornal z rzutu wolnego w 38 minucie. Teraz zawodnicy Wambierzyc muszą myśleć o kolejnych spotkaniach  by wyciągnąć się z dołu tabeli.

WLKS Wambierzyce - ATS Wojbórz 1:4 (1:1)

Skład WLKS Wambierzyce: 1.D.Jędrychowski - 26.M.Tryzna(75'), 90.J.Zaręba, 99.P.Herba, 4.M.Woronowicz - 18.P.Fornal(70'), 2.D.Dudzik, 5.C.Kurpiel (C), 8.M.Miszczak(60') - 16.P.Kapłon(46'), 15.T.Koprowski

Na zmianę wchodzili: 11.T.Wójcik(46'), 17.J.Sołtysik(75'), 54.W.Frąk(60'), 3.R.Bagiński(70')

Trener: Tomasz Herba