Powrót na tarczy z Międzylesia.

W 7 kolejce o mistrzostwo klasy "A" grupy IV wałbrzyskiej, WLKS Wambierzyce na wyjeździe przegrywa z drużyną Międzylesia 2:0 (1:0). Po szczęśliwej wygranej z przed tygodnia, pojechaliśmy do Międzylesia w dość okrojonym składzie w którym było 12 osób. Wiedzieliśmy że będzie ciężko bez kluczowych graczy, lecz nie myśleliśmy o porażce, pomijając iż wyjazd do Międzylesia to najdłuższa trasa do rywala z pośród całej ligi, wynosząca 60 kilometrów, co daje w przybliżeniu 1,5 godziny jazdy w jedną stronę. Niektórzy zrobili sobie lekką drzemkę, co w późniejszym czasie było widać na boisku że zbyt szybko ona minęła ;) Mecz był ospały w naszym wykonaniu, słabo dynamiczny, co dało taki wynik a nie inny. Teraz trzeba skupić się na kolejnych meczach a wyciągnąć wnioski z rozegranych.

Sudety Międzylesie - WLKS Wambierzyce 2:0 (1:0)

Skład WLKS Wambierzyce: 1.D.Jędrychowski - 8.R.Janicki, 90.J.Zaręba, 99.P.Herba, 4.M.Woronowicz - 9.M.Herba, 7.P.Brożek, 2.D.Dudzik, 17.J.Sołtysik('80) - 11.T.Koprowski, 5.C.Kurpiel (C)

Na zmianę wchodził: 23.G.Wacławik('80)

Trener: Tomasz Herba