Bolesna porażka.

Ciężką porażkę w 3 kolejce poniosła drużyna WLKS-u, uznając wyższość drużyny z Gorzanowa 3:7 (2:2). Zawodnicy Trenera Tomasza Herby rozpoczęli ten mecz z wielkim przytupem, strzelając bramkę już w 5 minucie, by następną w 8 minucie. Prowadząc 2:0 zdawało by się że wystarczy grać swoje.. lecz tak nie było. Faul w obrębie 20 metrów i rzut wolny wykonany w stylu "źle trafiłem w piłkę" doprowadził do utraty pierwszej bramki. Zawodnicy Zamka nie poddali się przegrywając 2:0 i już w 13 minucie było 2:1 by na zejście do szatni wyrównali na 2:2. Po przerwie stało się coś czego nie można wytłumaczyć, 2 minuty drugiej połowy a było już 2:4 dla drużyny Gorzanowa. Mecz skończył się bolesnym wynikiem 3:7. W niedzielę 10.09 WLKS Wambierzyce wyrusza podjąć walkę w Kudowie-Zdrój w lokalnym Włókniarzem. Mecz o 16 godzinie na stadionie Włókniarz Kudowa-Zdrój.

WLKS Wambierzyce - Zamek Gorzanów 3:7 (2:2)

Bramki strzelali: 2x Kurpiel, 1x M.Herba

Skład WLKS Wambierzyce: 1.D.Jędrychowski - 26.M.Tryzna('60), 90.J.Zaręba, 99.P.Herba, 16.P.Fornal - 4.M.Woronowicz('65), 7.P.Brożek, 8.M.Miszczak('75), 9.M.Herba, 17.J.Sołtysik('61), 5.C.Kurpiel (C)

Na zmianę wchodzili: 31.T.Wójcik('61), 22.A.Stupak('75), 2.R.Janicki('65), 3.R.Bagiński('60)

Trener: Tomasz Herba