Remis z beniaminkiem.

W swoim drugim meczu rundy jesiennej drużyna z Wambierzyc remisuje na wyjeździe z beniaminkiem A-klasy, czyli Granicą Tłumaczów 1:1 (1:0). Podopieczni Trenera Tomasza Herby swoją grą przewyższali miejscową Granicę, znacznie lepiej wyglądał ten mecz od poprzedniego z punktu widzenia Trenera, gdyż zawodnicy WLKS-u nie dawali wyjść przeciwnikowi ze swojej połowy stawiając atak na ich bramkę kreując dobry futbol.Mimo ciągłego nacisku na drużynę z Tłumaczowa wynik nie uległ zmianie, niestety w tym meczu zabrakło skuteczności i odrobinę szczęścia, bo sytuacji typu "sam na sam" było kilka gdzie zawodnik miał przed sobą tylko bramkarza, a ich nie wykorzystywał. Warto wspomnieć też że Granica od 40 min. grała w 10.  Teraz drużyna Wambierzyc musi wyciągnąć wnioski i przygotować się na kolejny mecz.

Granica Tłumaczów - WLKS Wambierzyce 1:1 (1:0)

Bramki: Karpierz, 15.T.Koprowski

Skład WLKS Wambierzyce: 1.D.Jędrychowski - 26.M.Tryzna('85), 90.J.Zaręba, 99.P.Herba, 11.P.Fornal - 8.M.Miszczak('70), 7.P.Brożek, 2.D.Dudzik, 18.P.Kapłon (C'87), 9.M.Herba('80), 15.T.Koprowski

Na zmianę wchodzili: 22.A.Stupak('87), 17.J.Sołtysik('80), 54.W.Frąk('70), 3.R.Bagiński('85)